Akwarystyczne Opole
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum zrzeszające posiadaczy akwariów z nieco zaniedbanego pod względem tego hobby województwa opolskiego. Czas to zmienić!
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Sklep na Sosnkowskiego

Go down 
+8
apri cort
mbuczo
richelieu
Mateusz89
kroni
dzejson90
Żana
MrKobusek
12 posters
AutorWiadomość
MrKobusek

MrKobusek


Male Liczba postów : 86
Dołączył : 06/03/2012
Skąd : Opole

Sklep na Sosnkowskiego Empty
PisanieTemat: Sklep na Sosnkowskiego   Sklep na Sosnkowskiego EmptyPią 28 Gru 2012, 19:26

Witam,
jakie macie opinie na temat sklepu znajdującego się na ulicy Sosnkowskiego, niedaleko ronda Regana?
Przechodziłem tamtędy wiele razy, co prawda nie znalazłem czasu żeby wejść do środka ale zawsze są klienci w środku więc nie powinno być źle.
Powrót do góry Go down
Żana




Liczba postów : 16
Dołączył : 10/05/2013

Sklep na Sosnkowskiego Empty
PisanieTemat: Re: Sklep na Sosnkowskiego   Sklep na Sosnkowskiego EmptyPią 10 Maj 2013, 11:12

Jest bardzo dobrze, wejdź a się przekonasz Wink
Powrót do góry Go down
dzejson90




Liczba postów : 158
Dołączył : 12/01/2012

Sklep na Sosnkowskiego Empty
PisanieTemat: Re: Sklep na Sosnkowskiego   Sklep na Sosnkowskiego EmptyPią 10 Maj 2013, 16:40

Jak się nie mylę to to przeniesiony sklep AquaBoro a w poście wyżej zostałeś osobiście zaproszony przez właścicielkę Smile
Powrót do góry Go down
kroni

kroni


Liczba postów : 191
Dołączył : 28/05/2012
Skąd : węgry

Sklep na Sosnkowskiego Empty
PisanieTemat: Re: Sklep na Sosnkowskiego   Sklep na Sosnkowskiego EmptyPią 10 Maj 2013, 20:12

ja bym to olał.jest jeden sklep w opolu a reszta to nie udolne próby.
Powrót do góry Go down
Mateusz89

Mateusz89


Male Liczba postów : 731
Dołączył : 12/01/2012
Skąd : Gogolin

Sklep na Sosnkowskiego Empty
PisanieTemat: Re: Sklep na Sosnkowskiego   Sklep na Sosnkowskiego EmptyPią 10 Maj 2013, 20:27

Kroni nie przesadzaj Razz

Żana może pokażesz zdjęcia sklepu i zaprezentujesz akwaria, może się poprawiło.

Pozdrawiam
Powrót do góry Go down
richelieu

richelieu


Male Liczba postów : 71
Dołączył : 16/04/2012
Skąd : Dolnyśląsk

Sklep na Sosnkowskiego Empty
PisanieTemat: Re: Sklep na Sosnkowskiego   Sklep na Sosnkowskiego EmptySob 11 Maj 2013, 10:00

Byłem tam zaraz po przenosinach tzn. jak już wszystko zdałoby się normalnie funkcjonować.
I na pewno jest mniej przestrzeni niż w dawnym AquaBoro. W akwariach (na tamtą chwilę, średnio zorganizowanych) pływały rybki "pospolitki" Roślinność była w średniej kondycji. Sprzęt do akwarium i akcesoria do dekoracji różnorodne i w miarę przystępnych cenach. Chemia dostępna "na zamówienie" kiedy potrzebowałem na już.

Jeżeliby pokusić się o ranking sklepów zoologicznych/akwarystycznych w Opolu to

1. jedyny akwarystyczny w Opolu
2. Zoolog w Realu
3. Aqua Boro przy rondzie ( Dzięki cenie akwariów)
4. Nikła reszta
Powrót do góry Go down
Żana




Liczba postów : 16
Dołączył : 10/05/2013

Sklep na Sosnkowskiego Empty
PisanieTemat: Re: Sklep na Sosnkowskiego   Sklep na Sosnkowskiego EmptyNie 12 Maj 2013, 21:27

Mateusz 89 nie ma problemu, bądź cierpliwy. Mój grafik jest na etapie tworzenia swojego cudeńka czyli stronki. Myślę że w czerwcu będzie już gotowa.
Richelieu- niestety era molochów się skończyła Wink. Ale dzięki z ciekawością czytam wasze posty i staram się poprawiać coś na bieżąco.

Pozdrowienia
Powrót do góry Go down
mbuczo

mbuczo


Male Liczba postów : 38
Dołączył : 10/10/2012
Skąd : Wołczyn

Sklep na Sosnkowskiego Empty
PisanieTemat: Re: Sklep na Sosnkowskiego   Sklep na Sosnkowskiego EmptyPią 12 Lip 2013, 17:53

Ten sklep jest ciekawym sklepem. Udało mi się już tam znaleźć kilka rodzynków. Co prawda można by było poprawić kondycję rybek pływających w akwariach, albo po prostu przywozić lepsze z giełdy. Ogólnie sklep bardzo ładny. Jestem tam co najmniej 3 razy w tygodniu. Polecam :-)
Powrót do góry Go down
Żana




Liczba postów : 16
Dołączył : 10/05/2013

Sklep na Sosnkowskiego Empty
PisanieTemat: Re: Sklep na Sosnkowskiego   Sklep na Sosnkowskiego EmptyPią 23 Sie 2013, 18:09

Oddam 3 pielęgnice pawiookie w dobre ręce. jak na razie są to młode okazy.
Powrót do góry Go down
apri cort




Liczba postów : 210
Dołączył : 20/02/2013

Sklep na Sosnkowskiego Empty
PisanieTemat: Re: Sklep na Sosnkowskiego   Sklep na Sosnkowskiego EmptyPią 23 Sie 2013, 18:55

A jaka odmiana?
Powrót do góry Go down
qba_doe




Liczba postów : 19
Dołączył : 26/08/2013

Sklep na Sosnkowskiego Empty
PisanieTemat: Re: Sklep na Sosnkowskiego   Sklep na Sosnkowskiego EmptyPon 26 Sie 2013, 17:54

A czy ktos przyjmie ampularie zolte?Smile
Powrót do góry Go down
Żana




Liczba postów : 16
Dołączył : 10/05/2013

Sklep na Sosnkowskiego Empty
PisanieTemat: Re: Sklep na Sosnkowskiego   Sklep na Sosnkowskiego EmptyWto 27 Sie 2013, 11:19

oddane Smile
Powrót do góry Go down
qba_doe




Liczba postów : 19
Dołączył : 26/08/2013

Sklep na Sosnkowskiego Empty
PisanieTemat: Re: Sklep na Sosnkowskiego   Sklep na Sosnkowskiego EmptyWto 27 Sie 2013, 13:52

to w sklepie mozna tak brac?Smile
Powrót do góry Go down
karoool




Liczba postów : 3
Dołączył : 05/11/2013

Sklep na Sosnkowskiego Empty
PisanieTemat: Re: Sklep na Sosnkowskiego   Sklep na Sosnkowskiego EmptyWto 05 Lis 2013, 11:24

najlepszy sklep nigdy niezawiodl mnie zaden produk tego sklepu ,

Jako początkujący akwarysta odniosłem dobre pierwsze wrażenie wchodząc do tego sklepu. Plusem był fakt że nie trudno tam trafić- jadąc z ulicy zauważyłem logo sklepu zoologicznego. Nie jestem kompletnie zielony w temacie, jako takie pojęcie mam o rybach ( z przed 20 lat). Przyznam że znalazłem tam wiele ciekawych rybek zwłaszcza kolorowych bo akwarium zakladam z myślą o dziecku. Mila i fachowa obsługa sprawiła że wrócę tam ponownie. I na sam koniec - CENY NIE BYŁY Z KOSMOSU jak to bywa w innych sklepach! POLECAM SKLEP
:d
Powrót do góry Go down
qba_doe




Liczba postów : 19
Dołączył : 26/08/2013

Sklep na Sosnkowskiego Empty
PisanieTemat: Re: Sklep na Sosnkowskiego   Sklep na Sosnkowskiego EmptyWto 05 Lis 2013, 19:35

ja mam zle wspomnienia jezeli chodzi o aquaboro, jeszcze za czasow sklepu na ozimskiej...
Powrót do góry Go down
chlodnica

chlodnica


Male Liczba postów : 76
Dołączył : 17/02/2012
Skąd : Opole

Sklep na Sosnkowskiego Empty
PisanieTemat: Re: Sklep na Sosnkowskiego   Sklep na Sosnkowskiego EmptySro 06 Lis 2013, 08:23

Szczerze?Najwięcej kasy zostawiłem właśnie w tej firmie...Z każdego zakupionego artykułu jestem zadowolony,wybór towaru zawsze spory,baniaki+pokrywy ekstra wyrób.I co ważne,firma ta pomaga forum akwarystycznych na targach,wystawach,itp.ZA DARMO!!!Ktoś pomyśli że za reklamę(nic błędnego-zero reklamy).
Powrót do góry Go down
Mateusz89

Mateusz89


Male Liczba postów : 731
Dołączył : 12/01/2012
Skąd : Gogolin

Sklep na Sosnkowskiego Empty
PisanieTemat: Re: Sklep na Sosnkowskiego   Sklep na Sosnkowskiego EmptySro 06 Lis 2013, 08:29

Czyli sklep na Sosnkowskiego to ta sama firma co ta w Niemodlinie, która klei akwaria?
Czy też sam sklep pomaga na targach?
Powrót do góry Go down
w-2




Male Liczba postów : 142
Dołączył : 18/12/2011
Skąd : niby góry

Sklep na Sosnkowskiego Empty
PisanieTemat: Re: Sklep na Sosnkowskiego   Sklep na Sosnkowskiego EmptySro 06 Lis 2013, 08:53

Albo ta sama albo pod patronatem firmy z Niemodlina, ale asortyment z Aquaboro. Ten sklep zaskoczył mnie tylko raz żywym asortymentem szczególnie ryb z jezior tan-mal i było to ok 6-7 lat temu potem to już było coraz gorzej do nędzy totalnej...Doradztwo i pojęcie na niskim poziomie. Teraz po przenosinach nie byłem ale ocenię przy okazji.
Powrót do góry Go down
Żana




Liczba postów : 16
Dołączył : 10/05/2013

Sklep na Sosnkowskiego Empty
PisanieTemat: Re: Sklep na Sosnkowskiego   Sklep na Sosnkowskiego EmptyPią 08 Lis 2013, 20:36

Spokojnie. Dużo się zmieniło od tego czasu Smile. Nowe miejsce, nowi ludzie, można spokojnie zaglądać Wink
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Sklep na Sosnkowskiego Empty
PisanieTemat: Re: Sklep na Sosnkowskiego   Sklep na Sosnkowskiego Empty

Powrót do góry Go down
 
Sklep na Sosnkowskiego
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» "BOJOWNIK" SKLEP ZOOLOGICZNY
» Sklep z krewetkami.
» Nowy sklep akwarystyczno-zoologiczny AKWARIO
» Nowy sklep w kędzierzynie
» nowy sklep wędkarski

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Akwarystyczne Opole :: Sklepy-
Skocz do: