Akwarystyczne Opole
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum zrzeszające posiadaczy akwariów z nieco zaniedbanego pod względem tego hobby województwa opolskiego. Czas to zmienić!
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Pyszczaki Rdzawe lub Socolofi(niebieski)

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
stachon88

stachon88


Male Liczba postów : 14
Dołączył : 22/10/2012
Skąd : Nysa

Pyszczaki Rdzawe lub Socolofi(niebieski) Empty
PisanieTemat: Pyszczaki Rdzawe lub Socolofi(niebieski)   Pyszczaki Rdzawe lub Socolofi(niebieski) EmptyPon 29 Paź 2012, 19:47

Kupie 4-5 młode od 3-5 cm Pyszczaki Rdzawe lub Socolofi (niebieski)
Powrót do góry Go down
Dorotka160807




Liczba postów : 26
Dołączył : 31/07/2012

Pyszczaki Rdzawe lub Socolofi(niebieski) Empty
PisanieTemat: Re: Pyszczaki Rdzawe lub Socolofi(niebieski)   Pyszczaki Rdzawe lub Socolofi(niebieski) EmptyPon 29 Paź 2012, 20:25

jakie pyszczaki jeszcze masz
Powrót do góry Go down
stachon88

stachon88


Male Liczba postów : 14
Dołączył : 22/10/2012
Skąd : Nysa

Pyszczaki Rdzawe lub Socolofi(niebieski) Empty
PisanieTemat: Re: Pyszczaki Rdzawe lub Socolofi(niebieski)   Pyszczaki Rdzawe lub Socolofi(niebieski) EmptyPon 29 Paź 2012, 20:37

soulosi i yellow, a masz coś do zaoferowania?
Powrót do góry Go down
Dorotka160807




Liczba postów : 26
Dołączył : 31/07/2012

Pyszczaki Rdzawe lub Socolofi(niebieski) Empty
PisanieTemat: Re: Pyszczaki Rdzawe lub Socolofi(niebieski)   Pyszczaki Rdzawe lub Socolofi(niebieski) EmptyPon 29 Paź 2012, 20:46

mam 10 saulosi ok 3-4 cm i 2 samce red redy ok 9 cm i pare pielegnic mekka
Powrót do góry Go down
stachon88

stachon88


Male Liczba postów : 14
Dołączył : 22/10/2012
Skąd : Nysa

Pyszczaki Rdzawe lub Socolofi(niebieski) Empty
PisanieTemat: Re: Pyszczaki Rdzawe lub Socolofi(niebieski)   Pyszczaki Rdzawe lub Socolofi(niebieski) EmptyPon 29 Paź 2012, 21:08

Soulosi mi akurat więcej nie trzeba, a redy za duże, mekka nie ten biotop, ale dziękuje za zainteresowanie. Szkoda że jak szukałem soulosi to nie dałem ogłoszenia, akurat zakupiłem u hodowcy we Wrocławiu w tym tygodniu.
Powrót do góry Go down
Dorotka160807




Liczba postów : 26
Dołączył : 31/07/2012

Pyszczaki Rdzawe lub Socolofi(niebieski) Empty
PisanieTemat: Re: Pyszczaki Rdzawe lub Socolofi(niebieski)   Pyszczaki Rdzawe lub Socolofi(niebieski) EmptyPon 29 Paź 2012, 21:13

mam samca socolofi ma 9 cm
Powrót do góry Go down
marek_z_81

marek_z_81


Male Liczba postów : 195
Dołączył : 26/02/2012
Skąd : Kędzierzyn-Koźle

Pyszczaki Rdzawe lub Socolofi(niebieski) Empty
PisanieTemat: Re: Pyszczaki Rdzawe lub Socolofi(niebieski)   Pyszczaki Rdzawe lub Socolofi(niebieski) EmptyWto 30 Paź 2012, 06:56

Piszesz, że red red jest za duży do twojego akwarium, a prawda jest taka, że socolofi, rdzawy i yellow też są za duże. Nada się jedynie mały haremik 1+3/4 saulosi.
Powrót do góry Go down
stachon88

stachon88


Male Liczba postów : 14
Dołączył : 22/10/2012
Skąd : Nysa

Pyszczaki Rdzawe lub Socolofi(niebieski) Empty
PisanieTemat: Re: Pyszczaki Rdzawe lub Socolofi(niebieski)   Pyszczaki Rdzawe lub Socolofi(niebieski) EmptyWto 30 Paź 2012, 08:42

Nie chce być uszczypliwy, ale akurat ten temat dotyczy chęci zakupu, a nie dyskusji na temat obsady. A wnikając w te sprawy to dlatego interesują mnie małe ryby bo zaczynam z tym zbiornikiem przygode z malawi. W późniejszym czasie jak zaczną osiągać właściwe rozmiary zamierzam pozostawić w nim harem 1+4, a reszta trafi do wiekszego baniaka. A wyżej wymienione gatunki mogą być hodowane w zbiorniku 80 cm (oczywiście osobno). Z resztą nie ma co dyskutować na ten temat.

Proszę o trzymanie się tematu, zależy mi najbardziej na rdzawych, a w pobliżu nie moge ich dostać.
Powrót do góry Go down
mgrinch

mgrinch


Liczba postów : 246
Dołączył : 11/02/2012
Skąd : Chróścice

Pyszczaki Rdzawe lub Socolofi(niebieski) Empty
PisanieTemat: Re: Pyszczaki Rdzawe lub Socolofi(niebieski)   Pyszczaki Rdzawe lub Socolofi(niebieski) EmptyWto 30 Paź 2012, 09:03

stachon88 napisał:
Nie chce być uszczypliwy, ale akurat ten temat dotyczy chęci zakupu, a nie dyskusji na temat obsady. A wnikając w te sprawy to dlatego interesują mnie małe ryby bo zaczynam z tym zbiornikiem przygode z malawi. W późniejszym czasie jak zaczną osiągać właściwe rozmiary zamierzam pozostawić w nim harem 1+4, a reszta trafi do wiekszego baniaka. A wyżej wymienione gatunki mogą być hodowane w zbiorniku 80 cm (oczywiście osobno). Z resztą nie ma co dyskutować na ten temat.

Proszę o trzymanie się tematu, zależy mi najbardziej na rdzawych, a w pobliżu nie moge ich dostać.


A zapytaj kolegi FanMalTanWi w tym temacie masz do niego nr tel, wiem że jeżeli czegoś nie ma to jest w stanie sprowadzić.https://akwa-opole.forumpolish.com/t377-nowo-otwarty-salon-akwarystyczny-w-opolu
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pyszczaki Rdzawe lub Socolofi(niebieski) Empty
PisanieTemat: Re: Pyszczaki Rdzawe lub Socolofi(niebieski)   Pyszczaki Rdzawe lub Socolofi(niebieski) Empty

Powrót do góry Go down
 
Pyszczaki Rdzawe lub Socolofi(niebieski)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Pyszczaki niebieskie socolofi 4 + 1 (duże)
» oddam socolofi
» Zbrojnik niebieski:-)
» Zbrojnik niebieski, anubias
» Zbrojnik niebieski-pilnie oddam!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Akwarystyczne Opole :: Opolska giełda akwarystyczna :: Kupię-
Skocz do: