Akwarystyczne Opole
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum zrzeszające posiadaczy akwariów z nieco zaniedbanego pod względem tego hobby województwa opolskiego. Czas to zmienić!
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Nowo otwarty salon Akwarystyczny w Opolu !

Go down 
+40
dawiddav
kroni
BambusKLB
stachon88
fajfer
Hornet_7
peli77
apri cort
Marom
Lukasz-odkrywca01
gregotsw
hodowca
mareczek
HOLSON
Pasta872
gumis 102
miro1983
Krzysiek86
grindz0ne
krzysiek1987
szyszunia
firafix
mulojad2
jonioslaw
Mateusz89
krzysiekh
demondemon
marek_z_81
Corvus Albus
Zuzanna
Topielec
Adamtere
dzidziol0
MrKobusek
Tinker bell
w-2
knudson
akwarysta77
mgrinch
FanMalTanWi
44 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorWiadomość
FanMalTanWi




Male Liczba postów : 59
Dołączył : 06/05/2012
Skąd : Opole

Nowo otwarty salon Akwarystyczny w Opolu ! Empty
PisanieTemat: Nowo otwarty salon Akwarystyczny w Opolu !   Nowo otwarty salon Akwarystyczny w Opolu ! EmptyNie 09 Wrz 2012, 10:50

Zapraszam wszystkich Naszego Salonu akwarystycznego w Opolu , przy ul Pużaka 21 ( w podwórku obok punktu wymiany opon na Pużaka) .  Sklep o pow 80 m , ok 9500 tys litrów na sklepie. Myślę że każdy miłośnik podwodnego świata znajdzie coś dla siebie. Sklep czynny od pon -pn 10 -18 , soboty 10 -15. Zapraszamy !!!

Wszystkich zainteresowanych którzy będą mieli problem z dojazdem do sklepu , proszę o kontakt tel pod nr tel 668824240  - wytłumaczymy jak dojechać.  Banery umieszczone są przy samym wjeździe .

Jeśli jest zapotrzebowanie na jakiś konkretny towar / rybkę - proszę dzwonić lub pisać sms-a ,postaram się sprowadzić - nie mam na tyle czasu by odpisywać przez forum itp.

          !!!!!!!! W Naszym  Salonie  produkty f-y Seachem , Easy Live  oraz Microbe Lift  - dostępne od . 04.09.13 Zapraszamy!!!!

W sobotę tj. 19.04.14 Sklep czynny do gosz 14-ej.Zapraszamy !!!

             Zapraszamy również na Facebook-a- Salon Akwarystyczny AQ


                                              !!!!!!!!!!!!!!!!!Uwaga!!!!!!!!!!!!!!
Nr telefonu do sklepu 668824240 - prosimy dzwonić w sprawach towaru , zamowień itp.

                                                     !!!!!!!!!!!!!!! Uwaga !!!!!!!!!!!
Z powodu bardzo dużej ilości wiadomości i zapytań dot ryb itp , bardzo proszę pisać wiad. prywatne lub bezpośrednio na emaila sprzedaz@aquaserwis.com


Jesteśmy po nowych dostawach ryb i roślin!!! Przyjechały do Nas min. Ramireza Gold oraz Electric Blue Gold Head , Skalar  Diamentowy, Żwawik Czerwieniak  , Kirys Black , oraz 10 gatunków Pyszczaków z jez Malawi !!! Zapraszamy!!!!


Ostatnio zmieniony przez FanMalTanWi dnia Sro 16 Kwi 2014, 20:00, w całości zmieniany 43 razy
Powrót do góry Go down
mgrinch

mgrinch


Liczba postów : 246
Dołączył : 11/02/2012
Skąd : Chróścice

Nowo otwarty salon Akwarystyczny w Opolu ! Empty
PisanieTemat: Re: Nowo otwarty salon Akwarystyczny w Opolu !   Nowo otwarty salon Akwarystyczny w Opolu ! EmptyNie 09 Wrz 2012, 12:14

To trzeba będzie odwiedzić przy okazji Smile

Powrót do góry Go down
akwarysta77

akwarysta77


Male Liczba postów : 154
Dołączył : 13/03/2012
Skąd : KĘDZIERZYN-KOŹLE

Nowo otwarty salon Akwarystyczny w Opolu ! Empty
PisanieTemat: Re: Nowo otwarty salon Akwarystyczny w Opolu !   Nowo otwarty salon Akwarystyczny w Opolu ! EmptyNie 09 Wrz 2012, 17:49

To super na pewno wpadnę Laughing

pozdro rabbit
Powrót do góry Go down
knudson

knudson


Male Liczba postów : 368
Dołączył : 18/12/2011
Skąd : Opole

Nowo otwarty salon Akwarystyczny w Opolu ! Empty
PisanieTemat: Re: Nowo otwarty salon Akwarystyczny w Opolu !   Nowo otwarty salon Akwarystyczny w Opolu ! EmptyNie 09 Wrz 2012, 22:21

A ja już byłem :-) Na razie wstrzymam się z oceną, bo sklep za "świeży" ale sprawia pozytywne wrażenie (czysto, przestronnie i jeszcze dużo miejsca na towar) i mam szczerą, ogromną nadzieję, że biznes się pięknie rozwinie. Potencjał jest! W tygodniu wpadnę na pierwsze zakupy.

FanMalTanWi - umieść mapkę, bo ja mieszkam na osiedlu ponad 30 lat i nie od razu trafiłem. Dla osób spoza Opola może to być spore wyzwanie, bo Google Maps pokazuje Pużaka 21 jakieś 300 m od sklepu w stronę Castoramy.
Powrót do góry Go down
w-2




Male Liczba postów : 142
Dołączył : 18/12/2011
Skąd : niby góry

Nowo otwarty salon Akwarystyczny w Opolu ! Empty
PisanieTemat: Re: Nowo otwarty salon Akwarystyczny w Opolu !   Nowo otwarty salon Akwarystyczny w Opolu ! EmptySro 12 Wrz 2012, 12:39

Oby to wypaliło i utrzymało dobry poziom, bo czas na zapełnienie akwarystycznej luki w Opolu...
Powrót do góry Go down
Tinker bell

Tinker bell


Male Liczba postów : 188
Dołączył : 25/04/2012
Skąd : Opole

Nowo otwarty salon Akwarystyczny w Opolu ! Empty
PisanieTemat: Re: Nowo otwarty salon Akwarystyczny w Opolu !   Nowo otwarty salon Akwarystyczny w Opolu ! EmptySro 12 Wrz 2012, 13:44

zamiast kibicować to ruszcie tyłki i idźcie i zobaczcie na własne oczy co sklep oferuje !!!
Powrót do góry Go down
w-2




Male Liczba postów : 142
Dołączył : 18/12/2011
Skąd : niby góry

Nowo otwarty salon Akwarystyczny w Opolu ! Empty
PisanieTemat: Re: Nowo otwarty salon Akwarystyczny w Opolu !   Nowo otwarty salon Akwarystyczny w Opolu ! EmptySro 12 Wrz 2012, 20:23

żebym poszedł to chyba trzeba by maraton zrobić, więc.......a co coś nie "teges" z nim?
Powrót do góry Go down
knudson

knudson


Male Liczba postów : 368
Dołączył : 18/12/2011
Skąd : Opole

Nowo otwarty salon Akwarystyczny w Opolu ! Empty
PisanieTemat: Re: Nowo otwarty salon Akwarystyczny w Opolu !   Nowo otwarty salon Akwarystyczny w Opolu ! EmptySro 12 Wrz 2012, 20:34

Tinker Bell - ten sklep nie potrzebuje "apaczy" ("Coś podać? Nie, paczę tylko") tylko kupujących :-) A więc - idzcie, zobaczcie i coś kupcie :-)

Tak agituję bo mam blisko i chcę miec fajny sklep pod bokiem, hehe.
Powrót do góry Go down
Tinker bell

Tinker bell


Male Liczba postów : 188
Dołączył : 25/04/2012
Skąd : Opole

Nowo otwarty salon Akwarystyczny w Opolu ! Empty
PisanieTemat: Re: Nowo otwarty salon Akwarystyczny w Opolu !   Nowo otwarty salon Akwarystyczny w Opolu ! EmptySro 12 Wrz 2012, 20:52

Knudson: apacze---->okazyjnie kupujący-----> stały klient
Powrót do góry Go down
akwarysta77

akwarysta77


Male Liczba postów : 154
Dołączył : 13/03/2012
Skąd : KĘDZIERZYN-KOŹLE

Nowo otwarty salon Akwarystyczny w Opolu ! Empty
PisanieTemat: Re: Nowo otwarty salon Akwarystyczny w Opolu !   Nowo otwarty salon Akwarystyczny w Opolu ! EmptyCzw 13 Wrz 2012, 13:30

Ja będę w Opolu 17 września bo moja druga połówka ma egzamin praktyczny na prawko Very Happy
to na pewno wpadnę DO SKLEPIKU rabbit
Powrót do góry Go down
MrKobusek

MrKobusek


Male Liczba postów : 86
Dołączył : 06/03/2012
Skąd : Opole

Nowo otwarty salon Akwarystyczny w Opolu ! Empty
PisanieTemat: Re: Nowo otwarty salon Akwarystyczny w Opolu !   Nowo otwarty salon Akwarystyczny w Opolu ! EmptyCzw 13 Wrz 2012, 15:09

Ja drugiej połówki nie mam ale w następnym tygodniu będę w Opolu więc na pewno zajrzę, może znajdę coś ciekawego Smile
Powrót do góry Go down
mgrinch

mgrinch


Liczba postów : 246
Dołączył : 11/02/2012
Skąd : Chróścice

Nowo otwarty salon Akwarystyczny w Opolu ! Empty
PisanieTemat: Re: Nowo otwarty salon Akwarystyczny w Opolu !   Nowo otwarty salon Akwarystyczny w Opolu ! EmptyPią 21 Wrz 2012, 18:28

tak jak knudson napisał czysto przejrzyście i jeszcze sporo miejsca, obsługa miła.
Mam nadzieję że za jakiś czas ten sklep zrobi konkurencję pozostałym sklepom Smile
FanMalTanWi odezwij się jak już będziesz miał ulotki to zabiorę trochę tak jak mówiłem
Powrót do góry Go down
FanMalTanWi




Male Liczba postów : 59
Dołączył : 06/05/2012
Skąd : Opole

Nowo otwarty salon Akwarystyczny w Opolu ! Empty
PisanieTemat: Re: Nowo otwarty salon Akwarystyczny w Opolu !   Nowo otwarty salon Akwarystyczny w Opolu ! EmptySro 26 Wrz 2012, 20:35

mgrinch napisał:
tak jak knudson napisał czysto przejrzyście i jeszcze sporo miejsca, obsługa miła.
Mam nadzieję że za jakiś czas ten sklep zrobi konkurencję pozostałym sklepom Smile
FanMalTanWi odezwij się jak już będziesz miał ulotki to zabiorę trochę tak jak mówiłem



Hej , mam już ulotki , więc jak coś to zapraszam...
Powrót do góry Go down
mgrinch

mgrinch


Liczba postów : 246
Dołączył : 11/02/2012
Skąd : Chróścice

Nowo otwarty salon Akwarystyczny w Opolu ! Empty
PisanieTemat: Re: Nowo otwarty salon Akwarystyczny w Opolu !   Nowo otwarty salon Akwarystyczny w Opolu ! EmptyCzw 27 Wrz 2012, 04:23

OK jutro Kaśka jedzie z dzieckiem do lekarza to powiem jej żeby odebrała.

Pozdrawiam
Powrót do góry Go down
dzidziol0

dzidziol0


Male Liczba postów : 93
Dołączył : 30/01/2012
Skąd : OSINY/k OPOLA

Nowo otwarty salon Akwarystyczny w Opolu ! Empty
PisanieTemat: Re: Nowo otwarty salon Akwarystyczny w Opolu !   Nowo otwarty salon Akwarystyczny w Opolu ! EmptyNie 30 Wrz 2012, 09:20

witam wszystkich
powiem tak na temat tego nowego salonu Smile) byłem zobaczyłem i cholernie mu kibicuję. Facet ma ambicję i naprawdę warto tam się wybrać słuchajta ceny jakie są na rybcie sa naprawdę konkurencyjne, odmiany rybek co niektórych nie widziałem jeszcze w żadnym sklepie w Opolu , kondycja rybek myslę że doskonała sam nie omieszkałem zrobić tam zakupów no i powiem tak że rybcie pływaja jak złoto żarłoczne bestje Smile) i czują się doskonale tak że warto. Jeżeli da właściciel rade utrzymać ten sklep na takim poziomie jak teraz to myślę że to będzie jeden z wiodących sklepów. A jeszcze rośliny mam tam jedną piękną upatrzoną pierwszy raz na oczy widziałem nawet nie pamiętam nazwy ale wygląda jak ( OŚMIORNICA) Smile) , i kilka jeszcze innych odmian roślin jest warto zobaczyć. Tak poza tym to człowiek który ma hodowle ryb tak że wie małe conieco na temat hodowli ryb Smile). Tak że bardzo polecam odwiedzenie tego sklepu ja już dawno tak miło nie zostałem zaskoczony co do akwarystyki w naszym mieście. KIBICUJĘ TEMU SKLEPOWI OSOBIŚCIE.
Powrót do góry Go down
knudson

knudson


Male Liczba postów : 368
Dołączył : 18/12/2011
Skąd : Opole

Nowo otwarty salon Akwarystyczny w Opolu ! Empty
PisanieTemat: Re: Nowo otwarty salon Akwarystyczny w Opolu !   Nowo otwarty salon Akwarystyczny w Opolu ! EmptyNie 30 Wrz 2012, 10:42

Z tego co wiem, to mają pojawić się jeszcze towary z kilku wiodących firm z branży + korzenie + kamienie (w dużym wyborze) i oferta ryb ma się poszerzyć nieco (np. paletki, jez. Wiktorii). Zaopatrzeniowo będzie nie gorzej, a nawet lepiej niż gdzie indziej w Opolu, natomiast jeśli chodzi o ryby to lepiej już jest. Jest jeszcze jedna sprawa - w tym sklepie szefuje i obsługuje akwarysta-pasjonat z doświadczeniem i wiedzą, którą się chętnie dzieli a to generalnie w sklepach akwarystycznych (nie tylko w Opolu) trudno.
Powrót do góry Go down
Adamtere

Adamtere


Male Liczba postów : 28
Dołączył : 07/05/2012
Skąd : Opole

Nowo otwarty salon Akwarystyczny w Opolu ! Empty
PisanieTemat: Re: Nowo otwarty salon Akwarystyczny w Opolu !   Nowo otwarty salon Akwarystyczny w Opolu ! EmptyNie 30 Wrz 2012, 19:58

Byłem, widziałem, pogadaliśmy z właścicielem - będzie ok. Każdy nowy sklep w Opolu z branży akwarystycznej przyjmuję z ochotą. Rybek i roślin nigdy za wiele :-) A, że sprzedawca zna temat, to tym bardziej ok. Mam nadzieję, że się przyjmie.
Powrót do góry Go down
Topielec
Admin
Topielec


Male Liczba postów : 344
Dołączył : 29/11/2011
Skąd : Opole

Nowo otwarty salon Akwarystyczny w Opolu ! Empty
PisanieTemat: Re: Nowo otwarty salon Akwarystyczny w Opolu !   Nowo otwarty salon Akwarystyczny w Opolu ! EmptyCzw 04 Paź 2012, 11:14

Skoro tak pozytywne opinie, to i ja będę się musiał wybrać na oględziny Smile
Tylko czasu brak ostatnio :/
Powrót do góry Go down
w-2




Male Liczba postów : 142
Dołączył : 18/12/2011
Skąd : niby góry

Nowo otwarty salon Akwarystyczny w Opolu ! Empty
PisanieTemat: Re: Nowo otwarty salon Akwarystyczny w Opolu !   Nowo otwarty salon Akwarystyczny w Opolu ! EmptyCzw 04 Paź 2012, 12:06

Ktoś może widział w tym nowym sklepie muszlowce ocellatus, brevis?
Powrót do góry Go down
Zuzanna

Zuzanna


Female Liczba postów : 26
Dołączył : 29/04/2012
Skąd : Opole

Nowo otwarty salon Akwarystyczny w Opolu ! Empty
PisanieTemat: Re: Nowo otwarty salon Akwarystyczny w Opolu !   Nowo otwarty salon Akwarystyczny w Opolu ! EmptyCzw 04 Paź 2012, 17:51

Byłam i widziałam Smile Jest brevis, a ma być multifasciatus ( z tego co pamiętam, właściciel ma go w hodowli). A może już jest?

A sklep zapowiada się naprawdę świetnie. Mnie zauroczył cudnie zapowiadający się roślinniak na środku sklepu Very Happy

Powrót do góry Go down
w-2




Male Liczba postów : 142
Dołączył : 18/12/2011
Skąd : niby góry

Nowo otwarty salon Akwarystyczny w Opolu ! Empty
PisanieTemat: Re: Nowo otwarty salon Akwarystyczny w Opolu !   Nowo otwarty salon Akwarystyczny w Opolu ! EmptyPią 05 Paź 2012, 08:08

Dzięki Smile Więc czas się wybrać...
pozdrawiam
Powrót do góry Go down
FanMalTanWi




Male Liczba postów : 59
Dołączył : 06/05/2012
Skąd : Opole

Nowo otwarty salon Akwarystyczny w Opolu ! Empty
PisanieTemat: Re: Nowo otwarty salon Akwarystyczny w Opolu !   Nowo otwarty salon Akwarystyczny w Opolu ! EmptySob 06 Paź 2012, 07:09

Na sklepie sa aktualnie Brevisy oraz Telmatochromis Temporalis Shell.Multiki sa do przywiezienia z hodowli.
Powrót do góry Go down
Corvus Albus




Liczba postów : 8
Dołączył : 23/09/2012

Nowo otwarty salon Akwarystyczny w Opolu ! Empty
PisanieTemat: Re: Nowo otwarty salon Akwarystyczny w Opolu !   Nowo otwarty salon Akwarystyczny w Opolu ! EmptyNie 07 Paź 2012, 10:46

A jak tam z bojownikami wygląda? Jest coś?
Powrót do góry Go down
FanMalTanWi




Male Liczba postów : 59
Dołączył : 06/05/2012
Skąd : Opole

Nowo otwarty salon Akwarystyczny w Opolu ! Empty
PisanieTemat: Re: Nowo otwarty salon Akwarystyczny w Opolu !   Nowo otwarty salon Akwarystyczny w Opolu ! EmptyPon 08 Paź 2012, 06:52

Bojowników chwilowo nie ma.
Powrót do góry Go down
marek_z_81

marek_z_81


Male Liczba postów : 195
Dołączył : 26/02/2012
Skąd : Kędzierzyn-Koźle

Nowo otwarty salon Akwarystyczny w Opolu ! Empty
PisanieTemat: Re: Nowo otwarty salon Akwarystyczny w Opolu !   Nowo otwarty salon Akwarystyczny w Opolu ! EmptyPon 08 Paź 2012, 07:15

Może i dobrze bo po co kolejny sklep z półką z kubeczkami.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Nowo otwarty salon Akwarystyczny w Opolu ! Empty
PisanieTemat: Re: Nowo otwarty salon Akwarystyczny w Opolu !   Nowo otwarty salon Akwarystyczny w Opolu ! Empty

Powrót do góry Go down
 
Nowo otwarty salon Akwarystyczny w Opolu !
Powrót do góry 
Strona 1 z 7Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Mieszkanie w Opolu sprzedam
» Powstaje nowy sklep w Opolu.
» Gdzie w Opolu nabijają butle co2
» Nowa "odsłona" Salonu Akwarystycznego AQ w Opolu na ul Pużaka !!!
» KIELCE Targi Zwierząt Domowych - Zoo Salon 10-11.11.2012

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Akwarystyczne Opole :: Sklepy-
Skocz do: