Akwarystyczne Opole
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum zrzeszające posiadaczy akwariów z nieco zaniedbanego pod względem tego hobby województwa opolskiego. Czas to zmienić!
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Rozwielitki Dahnie

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
jimik




Liczba postów : 3
Dołączył : 04/09/2012

Rozwielitki Dahnie Empty
PisanieTemat: Rozwielitki Dahnie   Rozwielitki Dahnie EmptyWto 04 Wrz 2012, 13:18

Kupie zywe rozwielitki-Dahnie lub prosze o wiadomosc gdzie mozna lub u kogo kupic zywe.
Powrót do góry Go down
andy09




Male Liczba postów : 49
Dołączył : 29/08/2012
Skąd : Strzelce Opolskie

Rozwielitki Dahnie Empty
PisanieTemat: Re: Rozwielitki Dahnie   Rozwielitki Dahnie EmptySro 05 Wrz 2012, 18:23

Witam

Ten rodzaj pokarmu nie ma wielkich właściwości odżywczych. Ogólnie przeczyszcza układ pokarmowy. Myślę, że o tej poprze roku można go złapać w wielu zbiornikach.

www.innesa.jasky.pl

Pozdrawiam Andrzej
Powrót do góry Go down
jimik




Liczba postów : 3
Dołączył : 04/09/2012

Rozwielitki Dahnie Empty
PisanieTemat: Re: Rozwielitki Dahnie   Rozwielitki Dahnie EmptySro 05 Wrz 2012, 22:10

no wlasnie nie mam za duzo czasu zeby stac w zbiornikach i lapac, wolalbym kupic juz zlapane lub wyhodowane, bo slyszalem ze sa takie w sprzedazy, tylko nie wiem gdzie. Moze ktos wie ?
Powrót do góry Go down
Topielec
Admin
Topielec


Male Liczba postów : 344
Dołączył : 29/11/2011
Skąd : Opole

Rozwielitki Dahnie Empty
PisanieTemat: Re: Rozwielitki Dahnie   Rozwielitki Dahnie EmptyCzw 06 Wrz 2012, 08:14

Czasem kupowałem w małych woreczkach, chyba w Realu w Opolu w zoologicznym.
Powrót do góry Go down
knudson

knudson


Male Liczba postów : 368
Dołączył : 18/12/2011
Skąd : Opole

Rozwielitki Dahnie Empty
PisanieTemat: Re: Rozwielitki Dahnie   Rozwielitki Dahnie EmptyCzw 06 Wrz 2012, 18:41

Raczej popularny pokarm. W woreczkach mozna tez kupić artemię, wodzień, ochotkę, tubifeks etc. etc. Nie wiem czy w każdym sklepie zoologicznym, ale stawiałbym, że w akwarystycznych sa na pewno. Najlepiej dowiedz się kiedy są dostawy i kupuj świeży, bo towar jest żywy tylko przez niezbyt długi czas.
Tak jak napisał Adam w Realu "żywy" jest w ciągłej sprzedaży, a poza tym mają spory wybór mrożonek.
Powrót do góry Go down
jimik




Liczba postów : 3
Dołączył : 04/09/2012

Rozwielitki Dahnie Empty
PisanieTemat: Re: Rozwielitki Dahnie   Rozwielitki Dahnie EmptyCzw 06 Wrz 2012, 20:49

tak zrobie zadzwonie tam do reala i sie dowiem kiedy dostana swiezy towar i podjade. Dziekuje wam bardzo za informacje Smile

Pozdrawiam Wszystkich
Powrót do góry Go down
Emil_XXL




Male Liczba postów : 177
Dołączył : 07/08/2012
Skąd : Kędzierzyn-Koźle

Rozwielitki Dahnie Empty
PisanieTemat: Re: Rozwielitki Dahnie   Rozwielitki Dahnie EmptyNie 23 Wrz 2012, 17:05

ja wczoraj kupiłem tam zywą ochotkę wodzień i wywalilem to dzisiaj do smietnika bo cos nie bardzo swieze to było
Powrót do góry Go down
knudson

knudson


Male Liczba postów : 368
Dołączył : 18/12/2011
Skąd : Opole

Rozwielitki Dahnie Empty
PisanieTemat: Re: Rozwielitki Dahnie   Rozwielitki Dahnie EmptyNie 23 Wrz 2012, 17:56

W sklepie gdzie ja kupuje trafiła się ostatnio tragiczna dafnia (nie kupiłem). Reszta była OK. Niestety kupując woreczki z żywym trzeba zawsze uważnie obejrzeć przed zakupem, bo można się naciąć.
Powrót do góry Go down
andy09




Male Liczba postów : 49
Dołączył : 29/08/2012
Skąd : Strzelce Opolskie

Rozwielitki Dahnie Empty
PisanieTemat: Re: Rozwielitki Dahnie   Rozwielitki Dahnie EmptyCzw 06 Gru 2012, 17:07

Witam
Woreczki należy trzymać w lodówce. Tylko niska temperatura pozwoli im przetrwać.

Pozdrawiam

www.innesa.jasky.pl
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Rozwielitki Dahnie Empty
PisanieTemat: Re: Rozwielitki Dahnie   Rozwielitki Dahnie Empty

Powrót do góry Go down
 
Rozwielitki Dahnie
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Akwarystyczne Opole :: Opolska giełda akwarystyczna :: Kupię-
Skocz do: