Akwarystyczne Opole
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum zrzeszające posiadaczy akwariów z nieco zaniedbanego pod względem tego hobby województwa opolskiego. Czas to zmienić!
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 NIEAKTUALNY-DO USUNIĘCIA

Go down 
AutorWiadomość
MrKobusek

MrKobusek


Male Liczba postów : 86
Dołączył : 06/03/2012
Skąd : Opole

NIEAKTUALNY-DO USUNIĘCIA Empty
PisanieTemat: NIEAKTUALNY-DO USUNIĘCIA   NIEAKTUALNY-DO USUNIĘCIA EmptyWto 24 Lip 2012, 17:10

Witam,
jak w temacie, sprzedam całą hodowlę gupików endlera z powodu pilnego wyjazdu na kilka miesięcy, a rybami nie ma kto się za bardzo zająć.
Mieszkam w okolicach Dobrodzienia, cena jaka mnie interesuje to ok. 30zl za kilkanaście ryb.
Wyjeżdżam w sobotę w południe.


Ostatnio zmieniony przez MrKobusek dnia Wto 16 Paź 2012, 06:03, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
MrKobusek

MrKobusek


Male Liczba postów : 86
Dołączył : 06/03/2012
Skąd : Opole

NIEAKTUALNY-DO USUNIĘCIA Empty
PisanieTemat: Re: NIEAKTUALNY-DO USUNIĘCIA   NIEAKTUALNY-DO USUNIĘCIA EmptySob 04 Sie 2012, 21:55

chwilowo przebywam za granica, dlatego przepraszam ze nie moge odpisac na wiadomosci prywatne - w miejscu gdzie jestem uzyskanie polaczenia internetowego granicy z cudem. Rybki nadal sa u mnie, wracam jakby co w polowie wrzesnia, moze pod koniec. W pażdzierniku bede na pewno.

Pozdrawiam
Powrót do góry Go down
 
NIEAKTUALNY-DO USUNIĘCIA
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Do Usunięcia !!
» nieaktualne - do usunięcia
» Akwarium 54L + Pokrywa + Gratisy ;) [Do usunięcia]
» Oddam 8 sztuk brevisków (temat do usunięcia)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Akwarystyczne Opole :: Opolska giełda akwarystyczna :: Sprzedam-
Skocz do: