Akwarystyczne Opole
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum zrzeszające posiadaczy akwariów z nieco zaniedbanego pod względem tego hobby województwa opolskiego. Czas to zmienić!
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Możliwości transportu

Go down 
+4
perez_
lider71
witek1250
Topielec
8 posters
AutorWiadomość
Topielec
Admin
Topielec


Male Liczba postów : 344
Dołączył : 29/11/2011
Skąd : Opole

Możliwości transportu Empty
PisanieTemat: Możliwości transportu   Możliwości transportu EmptyWto 17 Sty 2012, 10:15

Wpadł mi do głowy taki pomysł.
Często zamawiamy coś z lub wysyłamy do różnych części Polski, oczywiście mówię o rzeczach związanych z akwarystyką.
Przedmioty nieożywione zwykle idą pocztą lub kurierem, a żywe stworzenia najczęściej PKP i PKS.

Jednak również my sami często krążymy czy to po okolicach czy nawet po całej Polsce, czy to służbowo, czy po prostu kogoś odwiedzamy. Dlatego pomyślałem, że w ramach lokalnej współpracy mogliśmy w miarę chęci i możliwości pomagać sobie wspólnie w te kwestii.

W związku z tym proponuję w tym temacie zadawać pytania, jeśli przydałby się komuś transport czegoś skądś lub dokądś.
Może akurat ktoś udaje się w tym kierunku i nie byłoby dla niego problemem zabrania ze sobą jakiejś ryby czy ślimaka Wink

Np. "Jeśli ktoś jedzie do Wrocławia, to może mógłby odebrać dla mnie ryby od Pana Wojtka, który mógłby je podrzucić pod Galerię Dominikańską."

Lub coś w ten deseń. Sam nie wiem, czy to ma sens, ale może akurat ktoś skorzysta - warto spróbować.

Oczywiście jest to korzystanie z czyjegoś cennego czasu, więc nie widzę nic zdrożnego, jeśli ktoś z góry zażyczy sobie konkretną kwotę, czy równowartość w promilach Wink za swoją fatygę.

A jeśli ktoś jest dobrym samarytaninem, to może sam tutaj zaoferować swoją pomoc i napisać, że tego i tego jedzie w taką i taką trasę i może coś gdzieś dostarczyć.
Powrót do góry Go down
witek1250

witek1250


Male Liczba postów : 50
Dołączył : 16/12/2011
Skąd : Drogoszów

Możliwości transportu Empty
PisanieTemat: Re: Możliwości transportu   Możliwości transportu EmptyWto 17 Sty 2012, 14:15

Dla mnie bomba Wink
Powrót do góry Go down
lider71




Liczba postów : 39
Dołączył : 14/01/2012
Skąd : Pakosławice,Nysa

Możliwości transportu Empty
PisanieTemat: Re: Możliwości transportu   Możliwości transportu EmptyWto 17 Sty 2012, 17:51

Bardzo dobry pomysł.Popieram w 100%.Sam jeżdziłem autobusem ładnych pare latek i czasami paczuszki z zywym inwentarzem woziłem Very Happy
Powrót do góry Go down
Topielec
Admin
Topielec


Male Liczba postów : 344
Dołączył : 29/11/2011
Skąd : Opole

Możliwości transportu Empty
PisanieTemat: Re: Możliwości transportu   Możliwości transportu EmptyWto 17 Sty 2012, 17:53

Dobra postawa! Smile
Powrót do góry Go down
perez_

perez_


Male Liczba postów : 101
Dołączył : 17/12/2011
Skąd : OP

Możliwości transportu Empty
PisanieTemat: Re: Możliwości transportu   Możliwości transportu EmptyWto 17 Sty 2012, 18:04

no to jadę na weekend do Raciborza Very Happy
Powrót do góry Go down
poi876

poi876


Liczba postów : 68
Dołączył : 17/12/2011
Skąd : Niemodlin

Możliwości transportu Empty
PisanieTemat: Re: Możliwości transportu   Możliwości transportu EmptyCzw 19 Sty 2012, 13:23

Dobre dobre ja często jestem w Opolu potem wracam do Niemodlina i często jestem blisko Grodkowa i Nysy dokładnie Makowice ;p
Powrót do góry Go down
lider71




Liczba postów : 39
Dołączył : 14/01/2012
Skąd : Pakosławice,Nysa

Możliwości transportu Empty
PisanieTemat: Re: Możliwości transportu   Możliwości transportu EmptyCzw 19 Sty 2012, 15:16

poi876 napisał:
Dobre dobre ja często jestem w Opolu potem wracam do Niemodlina i często jestem blisko Grodkowa i Nysy dokładnie Makowice ;p

O to pare kroków odemnie(Pakosławice) Jak co zapraszam na bajere i kawke Very Happy
Powrót do góry Go down
poi876

poi876


Liczba postów : 68
Dołączył : 17/12/2011
Skąd : Niemodlin

Możliwości transportu Empty
PisanieTemat: Re: Możliwości transportu   Możliwości transportu EmptyCzw 19 Sty 2012, 21:38

Niema problemu można podyskutować o rybackim świecie Very Happy
Powrót do góry Go down
MrKobusek

MrKobusek


Male Liczba postów : 86
Dołączył : 06/03/2012
Skąd : Opole

Możliwości transportu Empty
PisanieTemat: Re: Możliwości transportu   Możliwości transportu EmptySro 07 Mar 2012, 16:58

Witam,
czy będzie ktoś jechał kiedyś w okolicy Wrocławia?
Bo chciałbym sobie dokupić tych małż:
http://allegro.pl/malza-jawajska-mini-malza-slodkowodna-filtrujaca-i2189344995.html
Powrót do góry Go down
richelieu

richelieu


Male Liczba postów : 71
Dołączył : 16/04/2012
Skąd : Dolnyśląsk

Możliwości transportu Empty
PisanieTemat: Re: Możliwości transportu   Możliwości transportu EmptyWto 17 Kwi 2012, 10:07

Jeśli będę miał jakąś sprawę by zjechać do Wrocławia Smile będę miał to na względzie i poinformuję wcześniej. Na razie nie podaje terminów i nie robię nadziei. Poza tym mój znajomy też tymi małżami jest zainteresowany, także to kolejny powód. Smile
Powrót do góry Go down
Tinker bell

Tinker bell


Male Liczba postów : 188
Dołączył : 25/04/2012
Skąd : Opole

Możliwości transportu Empty
PisanieTemat: Re: Możliwości transportu   Możliwości transportu EmptyPon 07 Maj 2012, 21:08

W okolicach 15 maja jadę do Zakopanego. Mogę coś odebrać po drodze w obrębie autostrady. Pisać na priv.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Możliwości transportu Empty
PisanieTemat: Re: Możliwości transportu   Możliwości transportu Empty

Powrót do góry Go down
 
Możliwości transportu
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Akwarystyczne Opole :: Akwarystyka w województwie opolskim-
Skocz do: