Akwarystyczne Opole
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum zrzeszające posiadaczy akwariów z nieco zaniedbanego pod względem tego hobby województwa opolskiego. Czas to zmienić!
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Oprawa graficzna forum

Go down 
+10
aarset
trofek
chlodnica
witek1250
Rafal97
knudson
poi876
perez_
Mateusz89
Topielec
14 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Topielec
Admin
Topielec


Male Liczba postów : 344
Dołączył : 29/11/2011
Skąd : Opole

Oprawa graficzna forum - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Oprawa graficzna forum   Oprawa graficzna forum - Page 2 EmptyWto 28 Lut 2012, 08:18

Ha, tego się nie spodziewałem Smile Żona ma wyobraźnię Marek Smile
Sam tego nie dostrzegłem, logo robił kolega perez_ i zostało zgodnie przyjęte przez większość. Jeśli ktoś zaproponuje inne i reszta uzna, że jest lepsze, to nie widzę przeszkód na zmianę. Jak już kiedyś mówiłem, jestem otwarty na wszelkie propozycje Smile
Byle do przodu Wink
Powrót do góry Go down
mgrinch

mgrinch


Liczba postów : 246
Dołączył : 11/02/2012
Skąd : Chróścice

Oprawa graficzna forum - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Oprawa graficzna forum   Oprawa graficzna forum - Page 2 EmptyWto 28 Lut 2012, 08:35

Jak dla mnie jest ok Very Happy
Powrót do góry Go down
marek_z_81

marek_z_81


Male Liczba postów : 195
Dołączył : 26/02/2012
Skąd : Kędzierzyn-Koźle

Oprawa graficzna forum - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Oprawa graficzna forum   Oprawa graficzna forum - Page 2 EmptyWto 28 Lut 2012, 17:19

To tylko spostrzeżenia mojej żony, ja uważam że pierwsza myśl najlepsza. W miarę możliwości i czasu to służę jako takimi umiejętnościami graficznymi (corel)
Powrót do góry Go down
Maniek




Male Liczba postów : 59
Dołączył : 04/02/2012
Skąd : Opole

Oprawa graficzna forum - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Oprawa graficzna forum   Oprawa graficzna forum - Page 2 EmptyWto 28 Lut 2012, 20:55

perez_ napisał:
tijaaa jesteśmy sektą Very Happy
ale co prawda to prawda Smile
Każda sekta ma swój sztandar. A zapis pod logo "Forum zrzeszające..." traktujmy jak motto. Forum będzie się zmieniać, cały czas na lepsze oczywiście, ale logo pozostawmy już bez zmian to Nas identyfikuje.
Powrót do góry Go down
perez_

perez_


Male Liczba postów : 101
Dołączył : 17/12/2011
Skąd : OP

Oprawa graficzna forum - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Oprawa graficzna forum   Oprawa graficzna forum - Page 2 EmptyWto 06 Lis 2012, 18:46

Powrót do góry Go down
knudson

knudson


Male Liczba postów : 368
Dołączył : 18/12/2011
Skąd : Opole

Oprawa graficzna forum - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Oprawa graficzna forum   Oprawa graficzna forum - Page 2 EmptyWto 06 Lis 2012, 20:28

Mi się kojarzy z kulą, a wydaje mi się, że to nie jest coś z czym chcemy być kojarzeni.
Poza tym jest ok :-) Bardziej bym optował za zmianą podpisu, po jak się okazało aż takiej akwarystycznej pustyni u nas nie ma.
Powrót do góry Go down
Topielec
Admin
Topielec


Male Liczba postów : 344
Dołączył : 29/11/2011
Skąd : Opole

Oprawa graficzna forum - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Oprawa graficzna forum   Oprawa graficzna forum - Page 2 EmptySro 07 Lis 2012, 10:46

Mam podobne odczucia co Knudsonik.
Wykonanie jest bardzo fajne, ale samo logo kojarzy się z kulą, a tych nie promujemy Wink
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Oprawa graficzna forum - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Oprawa graficzna forum   Oprawa graficzna forum - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Oprawa graficzna forum
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Zmiany na forum
» jak dodać zdjecie na forum?
» Opolskie forum akwarystyczne na spotkaniu GSA
» Cichlidae.pl - Polskie Forum Miłośników Pielęgnic
» Forum Akwarystyki Częstochowskiej www.akwaczest.pl WITA!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Akwarystyczne Opole :: Sprawy techniczne forum-
Skocz do: