Akwarystyczne Opole
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum zrzeszające posiadaczy akwariów z nieco zaniedbanego pod względem tego hobby województwa opolskiego. Czas to zmienić!
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Witam Wkamil17 akwarium 112l

Go down 
AutorWiadomość
wkamil17




Liczba postów : 8
Dołączył : 28/03/2012
Skąd : Dobrzeń Wielki

Witam Wkamil17 akwarium 112l Empty
PisanieTemat: Witam Wkamil17 akwarium 112l   Witam Wkamil17 akwarium 112l EmptyCzw 29 Mar 2012, 16:27

Znaczy pierwsze poważne wceśniej miałem żółwie a potem welonki ale to w zbiorniku 30l
A obecnie Mam 3 skalary 1duży ok 10 cm i dwa mniejsze tak ok 6 cm wysokości, 2 kiryski,1 glonojad pake mieczyków,parke kakadu ,3 danio(jeszcze żyją)
Z roślinek aloes,trawy,moczarka- roślinki padają troche ale miałem 2 pielęgnice saica ale oddałem bo wszystko wyrywały

w planach:
- miałem molinezje i ładnie wyglądały wiec może kupie
-rozbory mialem 5 sztuk też padły 1po drugiej w przeciągu tygodnia
-Gupiki - dostałem od kuzyna ale jakies 1cm wiec skalary miały co pojeśćSad(
-bocja wspaniała bo zauważyłem ze ślimaki się zalęgły

Akwarium funkcjonuje ok 4 miesiące
pozdro
Powrót do góry Go down
wkamil17




Liczba postów : 8
Dołączył : 28/03/2012
Skąd : Dobrzeń Wielki

Witam Wkamil17 akwarium 112l Empty
PisanieTemat: Re: Witam Wkamil17 akwarium 112l   Witam Wkamil17 akwarium 112l EmptyCzw 29 Mar 2012, 16:30

Co dodać roślinkom żeby ładnie rosły? jakiś nawóz w kulkach do korzeni?? aktualnie był płynny preparat do roślin od Tropical
Powrót do góry Go down
 
Witam Wkamil17 akwarium 112l
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Akwarium 112l
» akwarium 112L
» akwarium 112l
» Akwarium 112L
» akwarium 112l

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Akwarystyczne Opole :: Powitalnia-
Skocz do: