Akwarystyczne Opole
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum zrzeszające posiadaczy akwariów z nieco zaniedbanego pod względem tego hobby województwa opolskiego. Czas to zmienić!
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Jakie ryby z krewetkami ?

Go down 
+2
Sparrow83
kiszczak
6 posters
AutorWiadomość
kiszczak

kiszczak


Liczba postów : 182
Dołączył : 27/01/2012
Skąd : Niemodlin

Jakie ryby z krewetkami ? Empty
PisanieTemat: Jakie ryby z krewetkami ?   Jakie ryby z krewetkami ? EmptySob 24 Mar 2012, 21:30

Czy neony lub rozbory beda atakowaly lub jadly krewetki ?
Powrót do góry Go down
Sparrow83




Liczba postów : 18
Dołączył : 09/03/2012
Skąd : Gogolin

Jakie ryby z krewetkami ? Empty
PisanieTemat: Re: Jakie ryby z krewetkami ?   Jakie ryby z krewetkami ? EmptyNie 25 Mar 2012, 06:07

Ja najbardziej nie ma co pytać Razbory i Neonki już tam powinne być.To bardzo spokojne rybki
Powrót do góry Go down
MrKobusek

MrKobusek


Male Liczba postów : 86
Dołączył : 06/03/2012
Skąd : Opole

Jakie ryby z krewetkami ? Empty
PisanieTemat: Re: Jakie ryby z krewetkami ?   Jakie ryby z krewetkami ? EmptyNie 25 Mar 2012, 06:29

Dorosłych krewetek nie będą atakować, ale lepiej zapewnić dużo kryjówek czy jakiś mchów dla młodych krewetek. Wiem z własnych obserwacji.
Powrót do góry Go down
Maniek




Male Liczba postów : 59
Dołączył : 04/02/2012
Skąd : Opole

Jakie ryby z krewetkami ? Empty
PisanieTemat: Re: Jakie ryby z krewetkami ?   Jakie ryby z krewetkami ? EmptyNie 25 Mar 2012, 21:00

Sparrow83 napisał:
Ja najbardziej nie ma co pytać Razbory i Neonki już tam powinne być.To bardzo spokojne rybki

Spokojne to się zgadza, ale nie pogardzą młodą 2 mm krewetką. Kryjówki jak najbardziej wskazane. U mnie pływa prawie setka neonów, a krewetki - te dorosłe - na równi z rybkami uczestniczą w życiu akwarium Smile
Powrót do góry Go down
hodowca

hodowca


Liczba postów : 112
Dołączył : 09/03/2012

Jakie ryby z krewetkami ? Empty
PisanieTemat: Re: Jakie ryby z krewetkami ?   Jakie ryby z krewetkami ? EmptyPon 26 Mar 2012, 14:42

Witam, z krewetkami ryby takie jak neonki,razborki,otoski kardynałki zwinnki czerwonogłowe.
Powrót do góry Go down
MrKobusek

MrKobusek


Male Liczba postów : 86
Dołączył : 06/03/2012
Skąd : Opole

Jakie ryby z krewetkami ? Empty
PisanieTemat: Re: Jakie ryby z krewetkami ?   Jakie ryby z krewetkami ? EmptyPon 26 Mar 2012, 17:29

Do tego glonojady i gupiki, swego czasu trzymałem z krewetkami również młode kiryski.
Powrót do góry Go down
mgrinch

mgrinch


Liczba postów : 246
Dołączył : 11/02/2012
Skąd : Chróścice

Jakie ryby z krewetkami ? Empty
PisanieTemat: Re: Jakie ryby z krewetkami ?   Jakie ryby z krewetkami ? EmptyPon 26 Mar 2012, 17:58

MrKobusek napisał:
Do tego glonojady i gupiki, swego czasu trzymałem z krewetkami również młode kiryski.

Ja mam gupiki z krewetami i bez problemu Smile
Powrót do góry Go down
MrKobusek

MrKobusek


Male Liczba postów : 86
Dołączył : 06/03/2012
Skąd : Opole

Jakie ryby z krewetkami ? Empty
PisanieTemat: Re: Jakie ryby z krewetkami ?   Jakie ryby z krewetkami ? EmptyPon 26 Mar 2012, 18:29

Coś mi się wydaje że mamy te same krewetki z tymi samymi gupikami Smile
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Jakie ryby z krewetkami ? Empty
PisanieTemat: Re: Jakie ryby z krewetkami ?   Jakie ryby z krewetkami ? Empty

Powrót do góry Go down
 
Jakie ryby z krewetkami ?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Sklep z krewetkami.
» Ryby w naturze - filmy, zdjęcia, artykuły
» Ryby tanganika
» Ryby stadne
»  RYBY DO TWOJEGO AKWARIUM

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Akwarystyczne Opole :: Akwarystyczne pogaduchy-
Skocz do: