Akwarystyczne Opole
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum zrzeszające posiadaczy akwariów z nieco zaniedbanego pod względem tego hobby województwa opolskiego. Czas to zmienić!
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Tanganika MAGAZYN Nr 20

Go down 
AutorWiadomość
Robert M




Liczba postów : 52
Dołączył : 02/04/2015
Skąd : Kraków

Tanganika MAGAZYN Nr 20 Empty
PisanieTemat: Tanganika MAGAZYN Nr 20   Tanganika MAGAZYN Nr 20 EmptyCzw 06 Kwi 2017, 12:31

Tanganika MAGAZYN Nr 20 20ta-okladka
Spis treści/Contents TM 20:

- Tales of Tanganyika; Opowieści z Tanganiki – John Buckland

- Finally visiting the area around Sibwesa in 2016…; W 2016 roku odwiedziłem w końcu okolice Sibwesa… – Evert van Ammelrooy

- Catching Tropheus duboisi at Kigoma. Excerpts from my diary of July 1974; Odławianie Tropheus duboisi w Kigoma. Fragmenty z mojego pamiętnika z lipca 1974 roku – dr Wolfgang Staeck

The deep-water Petrochromis; Petrochromis z głębszych wód – Patrick Tawil

Historia „Czerwonego Stada” z Tanganiki, czyli jak wyhodowałem rezydentów Afrykarium we Wrocławiu; A story of the “Red Herd” from Tanganyika: how I raised inhabitants of the Wrocław Africarium – Artur Krasuski

- An emigrant from Lake Tanganyika – Telmatochromis sp. in the Lufubu River; Emigrant z jeziora Tanganika – Telmatochromis sp. w rzece Lufubu – dr Heinz H. Büscher

- Tanganickie mięczaki i skorupiaki w akwariach; Tanganyikan mollusks and crustaceans in aquaria – dr Marta Mierzeńska

-Pierwiastek który „niesie światło” – rola fosforu i jego obieg w przyrodzie; The element that “carries light” – phosphorus role and circulation in the nature – dr inż. Grzegorz Zygmunt

Na 128 stronach magazynu przedstawiono ponad 200 zdjęc z natury i z akwariów.

Cena magazynu to 48 pln + koszt wysyłki 7,20 wysyłka. Wysyłamy tak duży magazyn wyłącznie listem poleconym.

Magazyn będzie dostępny po 10 kwietnia.

Marta
Powrót do góry Go down
 
Tanganika MAGAZYN Nr 20
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Okładka nowego numeru Tanganika MAGAZYN
» 16 numer Tanganika MAGAZYN już jest dostępny
» Nowy magazyn NA
» dostawa 6.12.2016 TANGANIKA
» Tanganika 375 l

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Akwarystyczne Opole :: Sklepy-
Skocz do: