Akwarystyczne Opole
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum zrzeszające posiadaczy akwariów z nieco zaniedbanego pod względem tego hobby województwa opolskiego. Czas to zmienić!
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Zestaw Akwarium 240L + JBL 1501 + Aquael Circulator 2000 i inne

Go down 
AutorWiadomość
richelieu

richelieu


Male Liczba postów : 71
Dołączył : 16/04/2012
Skąd : Dolnyśląsk

Zestaw Akwarium 240L + JBL 1501 + Aquael Circulator 2000 i inne Empty
PisanieTemat: Zestaw Akwarium 240L + JBL 1501 + Aquael Circulator 2000 i inne   Zestaw Akwarium 240L + JBL 1501 + Aquael Circulator 2000 i inne EmptyNie 23 Lis 2014, 14:32

Witam, po dłuuuuugiej nieobecności i na nowym serwerze. Z racji, że mam sentyment do tego forum, bo wraz z nim zaczynałem przygodę z akwarystyką, którą niestety, z przyczyn mieszkaniowych muszę tymczasowo zakończyć.  

Do sprzedania jest akwarium wraz z wyposażeniem, wszystko jest sprawne i gotowe do użycia.

Szczegółowy opis znajduje się na stronie olx.pl z linku poniżej.

http://olx.pl/oferta/zestaw-jbl-1501-z-gwarancja-akwarium-240l-i-inne-CID103-ID7WMFF.html

Oferta dla osób, którym nie straszna podróż do woj. Dolnośląskiego w malowniczą krainę niedaleko Zamku Książ afro A dla zdecydowanych mogę zapewnić jeden bilet normalny na zwiedzanie tego dobytku (Książa + Palmiarnia)- TAKA PROMOCJA Very Happy
Powrót do góry Go down
 
Zestaw Akwarium 240L + JBL 1501 + Aquael Circulator 2000 i inne
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Aquael Unimax 250
» Podłoże do akwarium 240l
» Witam filtr do akwarium 240l
» [opole/Metalchem] Sprzedam akwarium 240l z wyposażeniem
» filtr aquael FZN-3

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Akwarystyczne Opole :: Opolska giełda akwarystyczna :: Sprzedam-
Skocz do: