Akwarystyczne Opole
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum zrzeszające posiadaczy akwariów z nieco zaniedbanego pod względem tego hobby województwa opolskiego. Czas to zmienić!
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Odstraszacz na krety, nornice itp

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
MrKobusek

MrKobusek


Male Liczba postów : 86
Dołączył : 06/03/2012
Skąd : Opole

Odstraszacz na krety, nornice itp Empty
PisanieTemat: Odstraszacz na krety, nornice itp   Odstraszacz na krety, nornice itp EmptyPią 15 Sie 2014, 17:50

Witam,
na wiosnę wykonałem odstraszacz na krety, nornice i inne podobne zwierzęta. Jest to w 100% legalny i skuteczny sposób na pozbycie się intruzów z naszego ogródka. Od momentu uruchomienia układów nie ucierpiało żadne drzewko.
Układ wymaga zasilania z gniazdka. W skład zestawu jaki oferuję wchodzi sterownik mikroprocesorowy, zasilacz, 8 głośników. Przewód zasilający gniazdko---->sterownik o długości 5m i kable sterownik----->głośniczki również o długości 5m.
Do układu można podłączyć do 80 głośniczków (jeden kosztuje 1,10zł). Mogę również dorobić dłuższe kable (40 groszy za metr).
Głównymi zaletami jest losowy cykl pracy: losowy czas trwania sygnału, losowy czas przerwy, losowa częstotliwość i losowa kombinacja załączonych głośniczków w danym cyklu co powoduje że zwierzęta nie są w stanie się do niego przyzwyczaić.
Od zasilacza do sterownika mamy 12V, od sterownika do głośniczków mamy 5V przez co nawet po uszkodzeniu kabla nic nam się nie stanie. Dodatkowo układ zabezpieczony jest bezpiecznikiem 1A.
Jestem z okolic Dobrodzienia, studiuję w Opolu. Możliwa wysyłka.
Cena kompletu to 100zł, ale urządzenie zastępuje 8 odstraszaczy a za małe pieniądze możemy je bardzo rozbudować.
Zainteresowanych zapraszam na pw.
Pozdrawiam
Powrót do góry Go down
grindz0ne




Liczba postów : 54
Dołączył : 15/03/2012

Odstraszacz na krety, nornice itp Empty
PisanieTemat: Re: Odstraszacz na krety, nornice itp   Odstraszacz na krety, nornice itp EmptySob 16 Sie 2014, 10:43

Co to ma wspólnego z giełdą akwarystyczną ?!!!!  Laughing Taki temat nie powinien wisieć tutaj rabbit rabbit 
Powrót do góry Go down
MrKobusek

MrKobusek


Male Liczba postów : 86
Dołączył : 06/03/2012
Skąd : Opole

Odstraszacz na krety, nornice itp Empty
PisanieTemat: Re: Odstraszacz na krety, nornice itp   Odstraszacz na krety, nornice itp EmptySob 16 Sie 2014, 10:47

Rzeczywiście, chciałem to umieścić w dziale Pozaakwarystycznie a jako że przeglądałem wtedy giełdę to przez przypadek umieściłem to w złym dziale za co bardzo przepraszam.
Prosiłbym administratorów o przeniesienie do działu Pozaakwarystycznie.
Pozdrawiam i jeszcze raz przepraszam.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Odstraszacz na krety, nornice itp Empty
PisanieTemat: Re: Odstraszacz na krety, nornice itp   Odstraszacz na krety, nornice itp Empty

Powrót do góry Go down
 
Odstraszacz na krety, nornice itp
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Akwarystyczne Opole :: Pozaakwarystycznie-
Skocz do: