Akwarystyczne Opole
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum zrzeszające posiadaczy akwariów z nieco zaniedbanego pod względem tego hobby województwa opolskiego. Czas to zmienić!
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Witam wszystkich Forumowiczów :D

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Akinoma




Female Liczba postów : 1
Dołączył : 01/07/2014
Skąd : Opole

Witam wszystkich Forumowiczów  :D Empty
PisanieTemat: Witam wszystkich Forumowiczów :D   Witam wszystkich Forumowiczów  :D EmptyWto 01 Lip 2014, 09:44

Moja przygoda z rybkami zaczęła się wiele lat temu, kiedy to jako dziecko w prezencie urodzinowym dostałam welonkę  Very Happy  Wiadomo jak to wciąga, więc z czasem zwiększałam swoje zbiorniki. 5 lat temu zakończyłam przygodę, a dziś z utęsknieniem powracam do swojego hobby. Obecnie posiadam malutkie akwarium 30l. Mam nadzieję, że moje niewielkie doświadczenie się na coś przyda i oczywiście, że będę mogła liczyć na Waszą pomoc  Wink

Pozdr!
Powrót do góry Go down
macioch

macioch


Male Liczba postów : 141
Dołączył : 30/05/2013
Skąd : Chmielowice

Witam wszystkich Forumowiczów  :D Empty
PisanieTemat: Re: Witam wszystkich Forumowiczów :D   Witam wszystkich Forumowiczów  :D EmptyWto 01 Lip 2014, 13:17

Hej witaj na forum i zapraszamy do pokazania swojego akwa Wink
Powrót do góry Go down
kuba184




Male Liczba postów : 30
Dołączył : 11/12/2011
Skąd : Niemodlin

Witam wszystkich Forumowiczów  :D Empty
PisanieTemat: Re: Witam wszystkich Forumowiczów :D   Witam wszystkich Forumowiczów  :D EmptyNie 22 Mar 2015, 09:03

Od tego tutaj jesteśmy Smile żeby Ci pomóc
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Witam wszystkich Forumowiczów  :D Empty
PisanieTemat: Re: Witam wszystkich Forumowiczów :D   Witam wszystkich Forumowiczów  :D Empty

Powrót do góry Go down
 
Witam wszystkich Forumowiczów :D
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» witam wszystkich
» Witam wszystkich...
» Witam wszystkich
» Witam Wszystkich
» witam wszystkich

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Akwarystyczne Opole :: Powitalnia-
Skocz do: