Akwarystyczne Opole
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum zrzeszające posiadaczy akwariów z nieco zaniedbanego pod względem tego hobby województwa opolskiego. Czas to zmienić!
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Co robicie z narybkiem?

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Wilu




Liczba postów : 23
Dołączył : 16/03/2014

Co robicie z narybkiem? Empty
PisanieTemat: Co robicie z narybkiem?   Co robicie z narybkiem? EmptySob 29 Mar 2014, 18:55

Witam

Z racji że posiadam w akwarium gupiki to lada dzień pewnie pojawi sie narybek i stąd moje pytanie co robicie z narybkiem? Nie zamierzam odławiać samicy do kotnika i rozmnażać na siłe wole naturalna selekcje jednak za każdym razem pozostaną jakieś rybki, szkoda mi ich wyrzucać a o przerybienei nei trudno. Dlatego czy są w Opolu jakieś miejsca które przyjmą narybek? Oczywiście moze być za darmo nie traktuje tego jako zarobek.
Powrót do góry Go down
akwarysta77

akwarysta77


Male Liczba postów : 154
Dołączył : 13/03/2012
Skąd : KĘDZIERZYN-KOŹLE

Co robicie z narybkiem? Empty
PisanieTemat: Re: Co robicie z narybkiem?   Co robicie z narybkiem? EmptySob 29 Mar 2014, 19:10

Pytaj w sklepach zawsze chętnie przyjmą podrostki  Very Happy 
Powrót do góry Go down
Wilu




Liczba postów : 23
Dołączył : 16/03/2014

Co robicie z narybkiem? Empty
PisanieTemat: Re: Co robicie z narybkiem?   Co robicie z narybkiem? EmptySob 29 Mar 2014, 19:21

No właśnie w opolu jakoś nie bardzo. Tłumaczą sie ze albo maja swoich sprawdzonych dostawców albo że nie mają miejsca (co jest dla mnie dziwne)
Powrót do góry Go down
akwarysta77

akwarysta77


Male Liczba postów : 154
Dołączył : 13/03/2012
Skąd : KĘDZIERZYN-KOŹLE

Co robicie z narybkiem? Empty
PisanieTemat: Re: Co robicie z narybkiem?   Co robicie z narybkiem? EmptySob 29 Mar 2014, 19:39

U nas jak miałem Żyworódki to nie miałem z tym problemu  Smile tak że dziwi mnie to piszesz .
Powrót do góry Go down
Michael De Santa

Michael De Santa


Male Liczba postów : 111
Dołączył : 18/12/2013
Skąd : Ok. Opola

Co robicie z narybkiem? Empty
PisanieTemat: Re: Co robicie z narybkiem?   Co robicie z narybkiem? EmptyNie 30 Mar 2014, 18:28

Wilu ma rację nie spotkałem się z tym by w Opolu brali narybek żyworódek. Ja jak jeszcze do nie dawna miałem to oddawałem podrośnięty znajomym.
Powrót do góry Go down
abct




Liczba postów : 1
Dołączył : 16/01/2015

Co robicie z narybkiem? Empty
PisanieTemat: Re: Co robicie z narybkiem?   Co robicie z narybkiem? EmptyPią 16 Sty 2015, 08:49

Różnie, sprzedaje często:)
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Co robicie z narybkiem? Empty
PisanieTemat: Re: Co robicie z narybkiem?   Co robicie z narybkiem? Empty

Powrót do góry Go down
 
Co robicie z narybkiem?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Akwarystyczne Opole :: Ryby-
Skocz do: