Akwarystyczne Opole
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum zrzeszające posiadaczy akwariów z nieco zaniedbanego pod względem tego hobby województwa opolskiego. Czas to zmienić!
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Brzeg/ Lewin Brzeski

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
kuba184




Male Liczba postów : 30
Dołączył : 11/12/2011
Skąd : Niemodlin

Brzeg/ Lewin Brzeski Empty
PisanieTemat: Brzeg/ Lewin Brzeski   Brzeg/ Lewin Brzeski EmptyPią 14 Mar 2014, 22:24

Jest ktoś może z Brzegu? Albo może ktoś powiedzieć czy są jakieś sklepy w Brzegu? Z tego co wyszukałem w google to znalazłem 3 sklepy na ul. Piastowskiej, Długiej i Rybackiej czy są one nadal otwarte?

W Lewinie też jest sklepik w rynku, dawno tam nie odwiedzalem ich ale jak bede mial czas to zagladne zobaczyc co maja ciekawego.
Powrót do góry Go down
w-2




Male Liczba postów : 142
Dołączył : 18/12/2011
Skąd : niby góry

Brzeg/ Lewin Brzeski Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg/ Lewin Brzeski   Brzeg/ Lewin Brzeski EmptyNie 16 Mar 2014, 10:23

W Brzegu bywam dość czesto i generalnie nędza, na piastowskiej i Rybackiej sobie odpuśc, żadnych ciekawych ryb nie znajdziesz, moim zdaniem najlepszy z kiepskich jest mini zoo na Chopina - coś tam można zamówić, czasem coś ciekawego się trafi, kiedyś cieszące oko ozdobne zbiorniki.
Powrót do góry Go down
kuba184




Male Liczba postów : 30
Dołączył : 11/12/2011
Skąd : Niemodlin

Brzeg/ Lewin Brzeski Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg/ Lewin Brzeski   Brzeg/ Lewin Brzeski EmptyNie 16 Mar 2014, 12:20

Wiesz, nie chodzi mi tu o jakieś rarytasy, głównie mówię tu o rybach żyworodnych tych częstych w sprzedaży.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Brzeg/ Lewin Brzeski Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg/ Lewin Brzeski   Brzeg/ Lewin Brzeski Empty

Powrót do góry Go down
 
Brzeg/ Lewin Brzeski
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Akwarystyczne Opole :: Sklepy-
Skocz do: