Akwarystyczne Opole
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum zrzeszające posiadaczy akwariów z nieco zaniedbanego pod względem tego hobby województwa opolskiego. Czas to zmienić!
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Dodanie nowych działów

Go down 
+3
Topielec
mgrinch
sylwii73
7 posters
AutorWiadomość
sylwii73

sylwii73


Female Liczba postów : 24
Dołączył : 07/02/2012
Skąd : Kluczbork

Dodanie nowych działów  Empty
PisanieTemat: Dodanie nowych działów    Dodanie nowych działów  EmptyWto 06 Mar 2012, 16:19

A może by dodać nowe działy np.choroby,żywienie,rozmnażanie,rośliny,oświetlenie,własne projekty urządzeń itd.bo tak w zasadzie wiele tu nie ma Very Happy Co sądzicie
Powrót do góry Go down
mgrinch

mgrinch


Liczba postów : 246
Dołączył : 11/02/2012
Skąd : Chróścice

Dodanie nowych działów  Empty
PisanieTemat: Re: Dodanie nowych działów    Dodanie nowych działów  EmptyWto 06 Mar 2012, 16:20

Jestem za Smile
Powrót do góry Go down
Topielec
Admin
Topielec


Male Liczba postów : 344
Dołączył : 29/11/2011
Skąd : Opole

Dodanie nowych działów  Empty
PisanieTemat: Re: Dodanie nowych działów    Dodanie nowych działów  EmptyWto 06 Mar 2012, 17:27

Jeśli tylko będziecie w nich pisać, to nie ma sprawy Smile Generalnie, wyszedłem z założenia, że
póki nie ma nas wielu, to można pisać na wszystkie tematy w dziale Akwarystyczne Pogaduchy, ale skoro z każdym dniem jest nas coraz więcej, to trzeba się rozwijać Smile

Wpisujcie propozycje nowych działów.
Powrót do góry Go down
sylwii73

sylwii73


Female Liczba postów : 24
Dołączył : 07/02/2012
Skąd : Kluczbork

Dodanie nowych działów  Empty
PisanieTemat: Re: Dodanie nowych działów    Dodanie nowych działów  EmptyWto 06 Mar 2012, 18:09

No to ja proponuję :woda,glony,rośliny i ich choroby i leczenie,rozmnażanie,osprzęt do akwarium,tło podłożę dekoracje,oświetlenie,filtracja,zrób to sam,galeria akwarium i ryb,chemia wody,krewetki i ślimaki,akwarystyka morska,malawi ,tanganika,ameryka afryka ,azja,obasda akwariów,giełda ,kupię\oddam
zamienie. Smile Może ktoś coś jeszcze doda co pominęłam
Powrót do góry Go down
perez_

perez_


Male Liczba postów : 101
Dołączył : 17/12/2011
Skąd : OP

Dodanie nowych działów  Empty
PisanieTemat: Re: Dodanie nowych działów    Dodanie nowych działów  EmptyWto 06 Mar 2012, 18:28

ło matko What a Face ile tego ale jestem za, a czas pokarze ile trzeba będzie usunąć
Powrót do góry Go down
Mateusz89

Mateusz89


Male Liczba postów : 731
Dołączył : 12/01/2012
Skąd : Gogolin

Dodanie nowych działów  Empty
PisanieTemat: Re: Dodanie nowych działów    Dodanie nowych działów  EmptyWto 06 Mar 2012, 18:35

Ja tam bym nie rozdrabniał tak działów.
Dodałbym tylko dział "Zrób to sam" działy z takimi projektami bywają inspirujące.
Powrót do góry Go down
sylwii73

sylwii73


Female Liczba postów : 24
Dołączył : 07/02/2012
Skąd : Kluczbork

Dodanie nowych działów  Empty
PisanieTemat: Re: Dodanie nowych działów    Dodanie nowych działów  EmptyWto 06 Mar 2012, 18:45

Może i tak ale kto wie może ludzie będa pisać tak jak na innych forach dany temat do danego działu a nie w jednym wszystko chyba lepiej bedzie to wyglądać a jesli nie to mediator może śmiało usunąć a tu macie forum zeby sobie zobaczyc jak to wygląda http://forum.klub-malawi.pl/
Powrót do góry Go down
Mateusz89

Mateusz89


Male Liczba postów : 731
Dołączył : 12/01/2012
Skąd : Gogolin

Dodanie nowych działów  Empty
PisanieTemat: Re: Dodanie nowych działów    Dodanie nowych działów  EmptyWto 06 Mar 2012, 19:41

Chyba większość z nas bywa na jakimś specjalistycznym forum.
Forum "Akwarystyczne Opole" chyba jest lokalnym forum i na takich trzeba by się wzorować.
Na szybko wygooglowałem takie trzy lokalne fora:

http://www.gsa.org.pl/forum/index.php

http://podforak.rzeszow.pl

http://www.kfa.org.pl
Powrót do góry Go down
Topielec
Admin
Topielec


Male Liczba postów : 344
Dołączył : 29/11/2011
Skąd : Opole

Dodanie nowych działów  Empty
PisanieTemat: Re: Dodanie nowych działów    Dodanie nowych działów  EmptySro 07 Mar 2012, 08:12

No to dodałem trochę działów i poprzenosiłem do nich istniejące już tematy w efekcie czego strefa początkujących przestała mieć rację bytu. Zastanawiam się jeszcze nad pogrupowaniem działów w kategorie.
Powrót do góry Go down
marek_z_81

marek_z_81


Male Liczba postów : 195
Dołączył : 26/02/2012
Skąd : Kędzierzyn-Koźle

Dodanie nowych działów  Empty
PisanieTemat: Re: Dodanie nowych działów    Dodanie nowych działów  EmptySro 07 Mar 2012, 15:03

Uważam, że to bardzo dobry pomysł, nie będzie problemu z odnalezieniem inf.
Powrót do góry Go down
Maniek




Male Liczba postów : 59
Dołączył : 04/02/2012
Skąd : Opole

Dodanie nowych działów  Empty
PisanieTemat: Re: Dodanie nowych działów    Dodanie nowych działów  EmptySro 07 Mar 2012, 21:13

No no, ja tu się loguję, a tu co zmiany, zmiany, zmiany. A nie mówiłem, że z każdą chwilą będzie lepiej. Tak trzymać.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dodanie nowych działów  Empty
PisanieTemat: Re: Dodanie nowych działów    Dodanie nowych działów  Empty

Powrót do góry Go down
 
Dodanie nowych działów
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Akwarystyczne Opole :: Sprawy techniczne forum-
Skocz do: